Pielęgnacja stóp

Pedicure

Pedicure ZenSpa

Zabieg dla duszy i ciała. Subtelne aromaty kojącej zielonej herbaty, orzeźwiających cytrusów lub energetycznego imbiru. Pedicure stworzony dla zapewnienia właściwej pielęgnacji stóp oraz relaksacyjnych doznań zmysłowych.

Pedicure ZenSpa DeLuxe

Zabieg kompleksowy, różnorodny, wyrafinowany. Stworzony dla zapewnienia całkowitego komfortu. Zastosowanie w zabiegu botków termicznych dodatkowo pogłębia działanie użytych preparatów.

Pedicure hybrydowy GELeration

Zabieg opiera się na schemacie pedicure ZenSpa. Na zakończenie proponujemy pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym, gwarantującym naturalny wygląd, połysk oraz trwałość lakieru nawet do 4 tygodni. Zabieg w pełni odpowiada filozofii Jessica dotyczącej pielęgnacji i ochrony naturalnych paznokci.

Pedicure Japoński

Pedicure ten obejmuje wszystkie elementy klasycznej pielęgnacji stóp. Istotna różnica polega na potraktowaniu płytki paznokcia. Paznokci nie malujemy, lecz intensywnie wcieramy w nie zieloną pastę, zawierającą substancje odżywcze i wzmacniające, jak witaminy A i E, keratynę oraz pyłek pszczeli. Z kolei kremowa pasta nadaje paznokciom wyjątkowy połysk różowej perły dzięki krzemionce z Morza Japońskiego.
Pedicure Japoński polecany jest dla osób, które chcą się cieszyć zdrowym, naturalnym wyglądem paznokci.

Pedicure leczniczy

Personel naszego Salonu posiada odpowiednie przygotowanie zawodowe, pozwalające pomóc Państwu w pozbyciu się wielu uciążliwych dolegliwości w obrębie stóp, jak: wrastający paznokieć, odciski, modzele, nadmierne zrogowacenie naskórka czy pękająca pięta. Pedikiur leczniczy wykonujemy w oparciu o specjalistyczne produkty niemieckiej marki Allpresan. W stałej ofercie naszego Salonu znajduje się także szeroki wybór sylikonowych ortez ortopedycznych, pomagających w codziennym łagodzeniu wielu dolegliwości stóp, jak palec młotkowaty, bolesny zapiętek, halluks, nagniotki czy otarcia naskórka.

Pedicure PHENOM

Na zakończenie pedicure klasycznego paznokcie malujemy szybkoschnącym lakierem polimerowym Phenom marki Jessica. Lakier jest suchy po ok. 10-15 minutach, charakteryzuje się też większą trwałością (do 10 dni) i wytrzymałością na ścieranie, w porównaniu do zwykłych lakierów. Usuwamy go z paznokcia za pomocą zmywacza do paznokci.