Pielęgnacja dłoni

Manicure

Manicure Jessica

Manicure Jessica obejmuje kurację płytki paznokci, pielęgnację skórek około paznokciowych oraz skóry dłoni. Na zakończenie proponujemy pomalowanie paznokci lakierem Jessica, metodą zapewniającą wyjątkową trwałość koloru, zwaną systemem Jessica. Rozpoznawane w świecie jako niezwykle trwałe, dostępne w ponad 230 odcieniach, lakiery Jessica posiadają bogatą jedwabistą głębię koloru. Wyglądają świeżo na paznokciach nawet do 10 dni.

Manicure Jessica DeLuxe

Dodatkowym zadaniem tego zabiegu jest przeciwdziałanie przedwczesnym oznakom starzenia się skóry, poprawa jej jędrności, elastyczności oraz witalności. Trzy wyjątkowe produkty wchodzące w skład kuracji to: kolagenowy eksfoliator z kwiatem bananowca i aloesem, rewitalizująca maska kolagenowa oraz żel z morskim kolagenem. Kluczowe składniki aktywne wchodzące w skład serii to: kolagen morski, elastyna morska, ekstrakt z alg oraz hialuronian sodu.

Manicure kolagenowy Jessica

Dodatkowym zadaniem tego zabiegu jest przeciwdziałanie przedwczesnym oznakom starzenia się skóry, poprawa jej jędrności, elastyczności oraz witalności. Trzy wyjątkowe produkty wchodzące w skład kuracji, to: kolagenowy eksfoliator z kwiatem bananowca i aloesem, rewitalizująca maska kolagenowa oraz żel z morskim kolagenem. Kluczowe składniki aktywne wchodzące w skład serii to: kolagen morski, elastyna morska, ekstrakt z alg oraz hialuronian sodu.

Manicure hybrydowy Jessica GELeration

Manicure ten zakończony jest położeniem lakieru hybrydowego światło utwardzalnego. Zapewnia niezwykle naturalny wygląd paznokci, nadaje lakierowi piękny połysk. Gwarantuje trwałość efektu do 3 tygodni. W pełni odpowiada filozofii pielęgnacji i ochrony naturalnych paznokci firmowanej przez markę Jessica. Nie niszczy paznokci. W naszej ofercie znajduje się ponad 60 odcieni lakierów hybrydowych.

Manicure Klub Dżentelmena

Kosmetyki dedykowane do tego zabiegu w pełni uwzględniają męskie oczekiwania i potrzeby. Linia bezzapachowa, nie pozostawiająca tłustej powłoki na skórze. Zabieg wykańczamy przeźroczystą odżywką bez połysku.

Manicure Japoński

Manicure ten polecany jest dla osób dbających o dobrą kondycję i zdrowy wygląd paznokci naturalnych. Polega on na intensywnym wcieraniu w płytkę zielonej pasty, zawierającej substancje odżywcze i wzmacniające, jak witaminy A i E, keratynę oraz pyłek pszczeli. Z kolei kremowa pasta nadaje paznokciom wyjątkowy połysk różowej perły dzięki krzemionce z Morza Japońskiego.
Po wykonaniu manicure japońskiego paznokci nie malujemy żadnym lakierem (również hybrydowym) ani odżywką.
Polecamy zarówno wykonanie pojedynczego zabiegu jak i krótkiej serii 2-4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Manicure PHENOM

Manicure wykonywany jest według schematu manicure klasycznego. Na zakończenie paznokcie malowane są szybkoschnącym lakierem polimerowym Phenom marki Jessica. Lakier jest suchy po ok. 10-15 minutach, charakteryzuje się też większą trwałością (do 10 dni) i wytrzymałością na ścieranie, w porównaniu do zwykłych lakierów. Usuwamy go z paznokcia za pomocą zmywacza do paznokci.

Malowanie

Malowanie paznokci systemem Jessica

Ta unikalna technika malowania paznokci opatentowana przez Jessicę, to proces kilkuetapowy i kilkuskładnikowy. Jego celem, jest zapewnienie szybkiego schnięcia lakieru, a dodatkowo zapewnienie trwałości atrakcyjnego wyglądu paznokci. W naszej ofercie znajduje się kompletna gama kolorystyczna lakierów Jessica, czyli ponad 230 odcieni.

Stylizacja

Stylizacja paznokci akryl / żel

Dla osób preferujących korektę, wzmocnienie, bądź przedłużenie naturalnych paznokci żelem lub akrylem, oferujemy pełną gamę w/w usług na najwyższym poziomie.